Zdjęcia odzieży do sklepu internetowego, a także do różnego typu katalogów ofertowych czy na aukcje na portalach zakupowych powinny być kreatywne i wykonane w sposób, który od razu przyciągnie uwagę klientów. Konkurencja w branży modowej jest bardzo duża, w związku z czym wszelkie działania marketingowe – a do takich zalicza się fotografia produktowa – mają kluczowe znaczenie i stanowią najskuteczniejszą metodę na maksymalizację sprzedaży oraz zwiększenie zasięgu klientów.

Gwarantujemy, że wykonane przez nas zdjęcia ubrań staną się efektywnym narzędziem do osiągnięcia zaplanowanych celów biznesowych i pomogą zbudować profesjonalny wizerunek Twojej marki w opinii odbiorców. Oferujemy wiele opcji realizacji zleceń, rekomendując rozwiązania w oparciu o indywidualne ustalenia z klientami i przedstawione oczekiwania.

Fotografia produktowa ubrań do Twojego sklepu internetowego
Fotografia produktowa odzieży to m.in. packshoty, charakteryzujące się neutralnym tłem i mające na celu uwypuklenie najważniejszych cech danego artykułu. Zdjęcia tego rodzaju mogą być utrzymane w kilku koncepcjach – chętnie przygotujemy dla Ciebie np. zdjęcia typu duch (wykonywane na manekinie, który następnie jest usuwany poprzez odpowiednią obróbkę graficzną) czy zdjęcia na wieszakach (budżetowa opcja pozwalająca uzyskać podobny efekt do zdjęć typu duch).

Organizujemy również sesje fotograficzne z modelkami i modelami, także dziecięcymi. Zatrudnieni przez nas profesjonaliści bardzo dobrze podkreślą atuty zarówno pojedynczego stroju, jak i całej kolekcji, przy czym naszym priorytetem zawsze pozostaje skupienie się głównie na wyeksponowaniu zalet konkretnego produktu. Natomiast tło, dodatkowe akcesoria, makijaż i fryzura powinny stanowić jedynie dodatek, umożliwiający jeszcze lepszą prezentację ubrania.

Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi na naszej stronie przykładowymi realizacjami, które potwierdzają, że jesteśmy w stanie profesjonalnie wykonać każde zlecenie. Proponowane zdjęcia odzieży z pewnością spełnią Twoje oczekiwania i okażą się skutecznym narzędziem marketingowym!

error: Treść chroniona prawem autorskim