Zajmując się e-commerce warto pamiętać, że niektóre produkty prezentują się najlepiej podczas ich użycia, a więc eleganckie kieliszki robią wrażenie na pięknie nakrytym stole, podczas gdy kusząca bielizna najlepiej wygląda na żywej modelce.

Kreatywne sesje typu lookbook
Niejednokrotnie klienci wahają się w kwestii zakupu pewnego produktu, ponieważ ciężko jest im wyobrazić sobie go na żywo, dlatego niezwykle skutecznym elementem nowoczesnej sprzedaży internetowej są profesjonalne lookbooki, które dają pogląd na temat danego artykułu. Tego typu stylizowane fotografie o wiele bardziej przyciągają wzrok potencjalnych zainteresowanych, ponieważ artykuł ukazany jest w naturalnych warunkach przypominających prawdziwą scenę z życia.

Jaki lookbook możemy dla Ciebie wykonać?
>Tego typu sesje fotograficzne mogą przedstawiać różnego rodzaju produkty w stylowej oprawie, począwszy od tych najczęstszych: ubrań, biżuterii, obuwia czy akcesoriów, poprzez meble, zabawki, aż po dekoracje i dodatki do domu i inne. Lookbooki mogą powstawać w studio fotograficznym, ale też w plenerze: wszystko zależy od indywidualnego projektu oraz oczekiwań zleceniodawcy. W rzeczywistości jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, dlatego warto zainwestować w nietuzinkowe zdjęcia nawet najbardziej nietypowych towarów. Fotografie artykułów odznaczające się dużą kreatywnością i oryginalnością są zawsze niezwykle cenione przez klientów, a w związku z tym poprawiają nie tylko wizerunek firmy, ale jednocześnie pozytywnie wpływają na sprzedaż.

error: Treść chroniona prawem autorskim